Naprawa laptopów

Zajmuję się naprawą laptopów, od drobnych przeglądów do poważnych usterek.


Sprawdź ofertę serwisu laptopów w Rybniku

Naprawa laptopów

Serwis laptopów Rybnik


Zajmuję się naprawą laptopów, wykonuję lekkie przeglądy takie jak "odmulanie" systemu, dokładka pamięci RAM, czy wymianę dysku na SSD. Naprawiam także laptopy "martwe", czyli takie które przestały się uruchamiać, reagować na zasilacz, lub takie które nie łądują baterii. Serwisuję również sprzęt uszkodzony na skutek zalania.

Szeroki zakres prac


Wykonuję naprawy oraz modernizacje laptopów wszystkich marek:

  • "odmulanie" laptopów (usuwanie złośliwego oprogramowania, usuwanie śmieci, aktualizacja sterowników...)
  • aktualizacja podzespołów m.in. dyski SSD, pamięci RAM itp.
  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych
  • zgrywanie danych
  • naprawy zalanego sprzętu
  • serwis zasilaczy
  • wymiana matryc, klawiatur, touchpadów itp.

Profesjonalizm


Do naprawy każdego urządzenia podchodzę kompleksowo i rzetelnie. Korzystam jedynie ze sprawdzonych metod naprawczych dla danego układu lub sprzętu.

Doświadczenie


Wieloletnie doswiadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego pozwala mi rzetelnie przeprowadzać naprawy uszkodzonej lub zepsutej elektroniki. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie wykonywać usługi z najwyższą możliwą skutecznością.

Terminowość


Pewnie wiele razy zdarzało Ci się trafić na nieterminowych fachowców z różnych dziedzin. Decydując się na serwis PG Elektronika od razu dowiesz się zarówno o kosztach napraw oraz o planowanym terminie zakończenia pracy.

Naprawa sprzętu


Wszelkie uszkodzone sprzęty można, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, zostawić w punkcie serwisowym w Rybniku. Szczegółowe dane w stopce strony lub sekcji Kontakt