Naprawa elektroniki

Oferuję naprawę elektroniki oraz sprzętu zawierającego układy elektroniczne takie jak: elektronarzędzia, sprzęt warsztatowy, różne urządzenia użytku domowego


Potrzebujesz profesjonalnego serwisu elektroniki?

Naprawa elektroniki

Naprawa układów elektronicznych


Zajmuję się naprawą układów elektroniczncych występujących w popularnych urządzeniach i sprzętach użytku domowego oraz sprzętu warsztatowego. Dzięki nabytemu doswiadczeniu jesteśm w stanie naprawić niemal każdy układ elektroniczny lub wymienić jego części na nowe.

Zakres napraw


  • laptopy i komputery
  • zasilacze ATX
  • sterowniki kotłów i ogrzewania
  • elektronikę w urządzeniach warsztatowych
  • elektronikę w urządzeniach domowych
  • i inne urządzenia elektroniczne

Profesjonalizm


Do naprawy każdego urządzenia podchodzę kompleksowo i rzetelnie. Korzystam jedynie ze sprawdzonych metod naprawczych dla danego układu lub sprzętu.

Doświadczenie


Wieloletnie doswiadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego pozwala mi rzetelnie przeprowadzać naprawy uszkodzonej lub zepsutej elektroniki. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie wykonywać usługi z najwyższą możliwą skutecznością.

Terminowość


Pewnie wiele razy zdarzało Ci się trafić na nieterminowych fachowców z różnych dziedzin. Decydując się na serwis PG Elektronika od razu dowiesz się zarówno o kosztach napraw oraz o planowanym terminie zakończenia pracy.

Naprawa sprzętu


Wszelkie uszkodzone sprzęty można, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, zostawić w punkcie serwisowym w Rybniku. Szczegółowe dane w stopce strony lub sekcji Kontakt