Naprawa elektroniki

Oferuję naprawę elektroniki oraz sprzętu zawierającego układy elektroniczne takie jak: urządzenia użytku domowego, sprzęt warsztatowy, zasilacze, urządzenia przemysłowe, sprzęt specjalistyczny i inne.


Potrzebujesz profesjonalnego serwisu elektroniki?

Naprawa elektroniki

Naprawa układów elektronicznych


Zajmuję się naprawą układów elektroniczncych występujących w popularnych urządzeniach i sprzętach użytku domowego oraz sprzętu warsztatowego. Dzięki nabytemu doswiadczeniu jestem w stanie naprawić niemal każdy układ elektroniczny lub wymienić jego uszkodzone podzespoły na nowe.

Zakres napraw


  • sprzęt po burzy/przepięciu
  • elektronika użytkowa
  • sterowniki kotłów i ogrzewania C.O.
  • elektronikę w urządzeniach warsztatowych
  • elektronikę w urządzeniach domowych
  • i inne urządzenia elektroniczne

Profesjonalizm


Do naprawy każdego urządzenia podchodzę kompleksowo i rzetelnie. Korzystam jedynie ze sprawdzonych metod diagnostycznych oraz najlepszych dostępnych części zamiennych.

Doświadczenie


Wieloletnie doswiadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego pozwala mi rzetelnie przeprowadzać naprawy uszkodzonej elektroniki. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie wykonywać usługi z najwyższą możliwą skutecznością.

Terminowość


Decydując się na serwis PG Elektronika od razu dowiesz się zarówno o kosztach diagnostyki oraz o planowanym terminie wykonania usługi.

Naprawa sprzętu


Wszelkie uszkodzone sprzęty można, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, zostawić w punkcie serwisowym w Rybniku. Szczegółowe dane w stopce strony lub sekcji Kontakt